Uitstel van heffingen en belastingen zouden niet genoeg helpen, aldus de oproep. Belgisch Luxemburgse raad voor Retail en Winkelcentra, Comeos, beroepsvereniging van de vastgoedsector en Retail Forum Belgium vragen dan ook gezamenlijk aan de overheid om de onroerende voorheffing en de lokale belastingen voor 2020 kwijt te schelden.

"Dit eerste gezamenlijk standpunt van de "huurders-en verhuurders verenigingen" bewijst de ernst van de crisissituatie in de winkels, doch ook de verbondenheid van alle stakeholders. Laat bovendien deze gezamenlijke oproep ook een duidelijk signaal zijn aan de betrokken overheden om de winkels zo snel mogelijk en op een veilige manier te heropenen. Er is genoegzaam aangetoond dat veilig winkelen in een supermarkt kan, laat dit dan ook toe in andere handelszaken.", zegt Koen Tengrootenhuysen, voorzitter van Retail Forum Belgium.
Nieuws
Cybersecurity
The Human firewall - sleutel tot een cyberveilige onderneming Lees meer
Begrotingsakkoord
Begrotingsakkoord 2025: sociaaljuridische maatregelen met impact op werkgevers Lees meer
Jumbo België opent 44e Belgische winkel in Dilsen-Stokkem Lees meer
Luxalad : Nieuwe franchiseformule op Franchise.be Lees meer
McDonald's : Nieuwe franchiseformule op Franchise.be Lees meer
Ekoplaza verdwijnt uit Vlaanderen: één merk moet Färm meer slagkracht geven Lees meer

5 Goede redenen om lid te worden

Word Lid

Ruimste aanbod

Persoonlijke matching

Direct contact

Gratis advies

Franchise Academy

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?