Om duurzaam en werkbaar telewerken te stimuleren, lanceert het Europees Sociaal Fonds (ESF) daarom nu ook een nieuwe subsidie. Vlaamse ondernemingen kunnen deze subsidie aanvragen om een opleidingstraject te financieren, waarbij hun werknemers wegwijs worden gemaakt in het reilen en zeilen van telewerk.

Welke opleidingen komen in aanmerking?

De opleidingen kunnen de kennis van de werknemers over digitale communicatieplatformen bijschaven, hen aanleren hoe ze een verbinding met een VPN opzetten, hoe ze de centrale bestandsserver bereiken, enz. De opleidingen moeten overigens niet noodzakelijk enkel gericht zijn op louter digitale kennis. Ze kunnen ook gaan over online samenwerken, leidinggeven van op afstand, zelfregulerend werken, enz.

Subsidiebedrag

De kosten die deze opleidingen met zich mee brengen, kunnen voor kleine ondernemingen tot 70% gesubsidieerd worden en voor middelgrote en grote ondernemingen tot 50%. De maximale subsidie bedraagt in beide gevallen € 80.000.

Deadline

Tot en met 30 april 2021 kan u een dossier indienen. Onze subsidiespecialisten stellen graag met u uw dossier op en staan in voor de verdere begeleiding. Voor meer informatie kan u terecht bij subsidies@vdl.be.
Nieuws
Sodalis Flexi
Uitstel voor algemene uitbreiding flexi-jobs: 1 juli 2026 de nieuwe richtdatum Lees meer
franchisenemer.jpg
Franchisenemer worden: waarom een bewezen franchiseformule een sterke start biedt Lees meer
McDonald’s opent nieuw restaurant in Tielt Lees meer
Bouw Broeklin deze herfst van start Lees meer
Vijfde verjaardag McDonald’s Sint-Truiden gevierd met feestweekend Lees meer
Bakery Canteen by Croustico : Franchise in de kijker Lees meer

5 Goede redenen om lid te worden

Word Lid

Ruimste aanbod

Persoonlijke matching

Direct contact

Gratis advies

Franchise Academy

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?