Verhuurbeheer met de Heytens-franchise
Het verhuurbeheersysteem in combinatie met de franchise stelt de kandidaat-ondernemer in staat om manager te worden zonder de last van het bedrijf te hoeven dragen. De huurder-beheerder betaalt, zoals in het geval van franchise, alleen een toegangsprijs, royalty's en de huurprijs. Als hij eenmaal een bijdrage heeft geleverd, kan hij later eigenaar worden van zijn bedrijf.Met deze formule worden 2 contracten afgesloten: het franchisecontract en het verhuurbeheercontract.
Het verhuurmanagementsysteem biedt veel voordelen:
- Een activiteit uitvoeren als zelfstandige handelaar
- Een echte springplank vormen voor de ondernemer die op korte termijn het bedrijf kan terugkopen en franchisenemer kan worden.
LEESTIP >>> Wij heten de nieuwe franchisenemers van Heytens welkom
Bij Heytens wordt sinds 2014 lease-management van zijn franchises aangeboden en zijn er ook 20 winkels geopend onder lease-management. Het merk biedt een contract van 5 jaar aan, met de mogelijkheid om de goodwill terug te kopen voor het einde van het contract.
Nieuws
Voor welke aspecten kan u best expertise gebruiken bij het starten van uw franchise zaak
Lees meer
Is het nu een geschikt moment om te ondernemen met een franchise concept
Lees meer
Het ongelooflijke verhaal van een ex-profvoetballer: hoe Daniel Camus 80 fitnessstudio’s wil openen met Body Training Studio
Lees meer
Terugblik op de Valenta Sales Conference in Miami : Samen bouwen aan richting en vertrouwen
Lees meer
Green Mango : Franchise in de kijker
Lees meer
Een eigen fitness runnen zonder huur te betalen? BeweegCoach toont hoe het kan met het ‘Shared’ model
Lees meer