Net vóór de zomer opende Tom&Co Wépion zijn deuren met een nieuwe franchisenemer, Max Bertrand.

In de lente, verhuisde Tom&Co Soignies naar een nieuw winkelcentrum « Les Archers », waar tevens 10 andere retailers vestigingen hebben geopend.

Tom&Co Boncelles verhuisde in juni 2019, samen met Dhr Mewissen, franchisenemer die ook de winkels van Barchon en Sprimont uitbaat.

Tom&Co Doornik breidde uit in het commercieel centrum “Les Bastions” tot een oppervlakte van meer dan 1.000m2. Een trimsalon “Beauty” en een Dog Wash zijn daar aanwezig. Philippe Lefebvre is er sinds jaren Tom&Co franchisenemer.

In het najaar is de franchisewinkel Tom&Co Genk verhuisd naar een gloednieuw gebouw op de Hasseltweg. Luc Geerts is sinds 2000 Tom&Co franchisenemer De winkels van Lanaken en Sint-Truiden maken ook deel uit van zijn netwerk.

In Frankrijk waren er niet minder dan 9 openingen !

Behalve deze openingen en verhuizen investeerde Tom&Co heel wat in de vernieuwing van het bestaande winkelnetwerk. Tom&Co Wondelgem en Morlanwelz kregen een facelift via remodeling. Daarnaast telt Tom&Co 35 “Beauty” salons (trimsalon voor honden) en 41 Dog Wash.
tom co genk.jpg
Nieuws
Crowd Funding
Kan crowdfunding ook kandidaat-franchisenemers helpen financieren? Lees meer
PMV Waarborg
PMV-waarborg breekt records: extra financieringskansen voor kandidaat-franchisenemers Lees meer
“3.000 klanten op openingsdag”: de eerste Intermarché Express in België mikt op groei Lees meer
Treatment : Nieuwe franchiseformule op Franchise.be Lees meer
InfraLigne : Franchise in de kijker Lees meer
Heytens: 14 jaar in loondienst voordat ze franchisenemer werd Lees meer

5 Goede redenen om lid te worden

Word Lid

Ruimste aanbod

Persoonlijke matching

Direct contact

Gratis advies

Franchise Academy

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?