Bakkersatelier en aromatherapie
Färm heeft zijn dertiende winkel geopend in Mont-Saint-Jean, deelgemeente van Braine-LAlleud. Niet ver van de Leeuw van Waterloo verrijst zo de tweede vestiging van de coöperatieve keten van biowinkels in Waals-Brabant. De nieuwe winkel is onder de lokale vestiging van Basic-Fit te vinden en biedt op een oppervlakte van 400 vierkante meter zon 4.000 referenties aan. Naar gewoonte van de keten, werkt de winkel daarvoor onder meer samen met een twaalftal lokale producenten.Nieuw is een ruimte specifiek gewijd aan tuinieren en een rayon met producten voor de gezondheid en welzijn, die wordt ingevuld door mede-uitbaatster Joëlle Korman. Zij is namelijk herborist en gespecialiseerd in aromatherapie. Verder telt de winkel nog een wijnafdeling met meer dan 130 verschillende bio- en natuurlijke wijnen en een traiteurtoog met kant-en-klare maaltijden en charcuterie.
In de winkel is ook ruimte voorzien voor artisanale bakkers. Zo opent de sociale onderneming La Mie et le Copain later een atelier ter plaatse. Als extra services, voorziet de vestiging een parking met twintig plaatsen en is het mogelijk om boodschappen te laten klaarzetten voor afhaling. Ook thuislevering wordt er aangeboden.
Reacties
-
Axel Torfs
Een ondernemende familie zoeken zich te heroriënteren naar een project waar zij ook ten volle achterstaan! Een geweldig pand ter beschikking en enthousiast personeel (wij zelf).
Nieuws
Franchisenemer worden: waarom een bewezen franchiseformule een sterke start biedt
Lees meer
Zijn er in het tijdperk van AI nog steeds consultants in geomarketing nodig?
Lees meer
Delhaize Izegem heropende na grondige renovatie
Lees meer
Valenta versterkt wereldwijde groei van AI-franchiseconcepten met expansie in Europa, Azië en Latijns-Amerika
Lees meer
Le Pain Quotidien zet Nederlandse expansie verder in Designer Outlet Roermond
Lees meer
Ondernemen met impact: waarom een franchise bij Carrefour een slimme keuze is
Lees meer