Albert Heijn boort een nieuwe markt aan. De nieuwe bezorgdienst Albert Heijn op t werk richt zich op bedrijven, zelfstandigen en ondernemers. Het gaat om bedrijfsaankopen, die kunnen gefactureerd worden. De dienst richt zich voor alle duidelijkheid niet op werknemers die hun boodschappen op kantoor willen laten leveren, maar op ondernemers en zelfstandigen zelf.

De supermarktketen biedt de dienst aan dezelfde voorwaarden en prijzen aan als voor consumenten: een bezorgkost van 5 euro en een minimum aankoopbedrag van 50 euro. Wie online bestelt, krijgt de boodschappen de dag erna aan de deur geleverd. Raf Van den Heuvel, general manager van Albert Heijn België: Met deze propositie boren we nieuw marktpotentieel aan. De zakelijke markt is een uit de kluiten gewassen markt in Vlaanderen: we zijn een regio van KMOs, zelfstandige ondernemers en vrije beroepers. Dat stuk van de markt gaan we vanaf nu goed bedienen met performante leverdienst.”

LEESTIP >>> Albert Heijn wil minimaal 2.000 elektrische laadpunten voorzien

Om de groei op de online markt mogelijk te maken, opende Albert Heijn eind vorig jaar een achtste Home Shop Center in Roosendaal. De boodschappen die Albert Heijn België bij particulieren en zakelijke klanten levert, worden verwerkt in de centra in Eindhoven en Roosendaal.
Nieuws
depositphotos_21132731_m 2015.jpg
Voor welke aspecten kan u best expertise gebruiken bij het starten van uw franchise zaak Lees meer
depositphotos_21132731_m 2015.jpg
Is het nu een geschikt moment om te ondernemen met een franchise concept Lees meer
Het inspirerende traject van Morgan bij Kiabi: van werknemer tot franchisenemer Lees meer
Geen vergunning voor Jumbo in Roeselare, wel in Dilsen Lees meer
Nieuwe Belchicken opent op Koning Astridplein in Antwerpen Lees meer
Heropening Carrefour Market Zulte: “Duurzame make-over van vloer over koelsysteem tot verwarming” Lees meer

5 Goede redenen om lid te worden

Word Lid

Ruimste aanbod

Persoonlijke matching

Direct contact

Gratis advies

Franchise Academy

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?