heytens alost 2.png
Deze franchisemogelijkheid heeft Katrien in staat gesteld om zich professioneel te ontwikkelen terwijl ze zich blijft inzetten voor een baan waar ze van houdt.

Als goede bedrijfsleider maakte Katrien van de opzegging van het handelshuurcontract gebruik om de mogelijkheid te bestuderen om een nieuwe locatie te vinden die beter past bij het bedrijfsmodel van Heytens. Door te kiezen voor een kleinere winkelruimte (169m2 in plaats van 410m2) kon ze haar kosten optimaliseren en toch hetzelfde activiteitenniveau behouden.
heytens alost 3.png
Dit nieuwe verkooppunt ligt op slechts 2 km van de oude winkel en is de perfecte uitdrukking van het nieuwe concept van het merk: een warme, inspirerende ruimte waar je je meteen thuis voelt.

Het assortiment jaloezieën en gordijnen is perfect vertegenwoordigd, aangevuld met de nieuwste trends: Bloomrise en Totem.

Het lijdt geen twijfel dat deze nieuwe instelling Katrien zal helpen om nieuwe klanten te winnen en hun loyaliteit te winnen!

Afspraak bij Leopoldlaan 130, 9300 Aalst

LEESTIP >>> Verkopen en adviseren als franchisenemer: perfect te combineren met het gezinsleven
Nieuws
sodalis foto 1.jpeg
Wijzigingen doelgroepvermindering vanaf 1 januari 2026: een overzicht Lees meer
Cyber Insurance Vanbreda
Dalende premies maar strengere voorwaarden: markt cyberverzekeringen wordt volwassen Lees meer
Proxy Delhaize Mariakerke heropende op 29 januari met compleet vernieuwde winkel Lees meer
Nieuwe Spar Colruyt Group in Jumet opent op 12 februari Lees meer
Q8 neemt zeven Cora tankstations over Lees meer
Belgische Mededingingsautoriteit geeft groen licht aan Delhaize voor de overname van Delfood Lees meer

5 Goede redenen om lid te worden

Word Lid

Ruimste aanbod

Persoonlijke matching

Direct contact

Gratis advies

Franchise Academy

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?