heytens alost 2.png
Deze franchisemogelijkheid heeft Katrien in staat gesteld om zich professioneel te ontwikkelen terwijl ze zich blijft inzetten voor een baan waar ze van houdt.

Als goede bedrijfsleider maakte Katrien van de opzegging van het handelshuurcontract gebruik om de mogelijkheid te bestuderen om een nieuwe locatie te vinden die beter past bij het bedrijfsmodel van Heytens. Door te kiezen voor een kleinere winkelruimte (169m2 in plaats van 410m2) kon ze haar kosten optimaliseren en toch hetzelfde activiteitenniveau behouden.
heytens alost 3.png
Dit nieuwe verkooppunt ligt op slechts 2 km van de oude winkel en is de perfecte uitdrukking van het nieuwe concept van het merk: een warme, inspirerende ruimte waar je je meteen thuis voelt.

Het assortiment jaloezieën en gordijnen is perfect vertegenwoordigd, aangevuld met de nieuwste trends: Bloomrise en Totem.

Het lijdt geen twijfel dat deze nieuwe instelling Katrien zal helpen om nieuwe klanten te winnen en hun loyaliteit te winnen!

Afspraak bij Leopoldlaan 130, 9300 Aalst

LEESTIP >>> Verkopen en adviseren als franchisenemer: perfect te combineren met het gezinsleven
Nieuws
Deconnectie Sodalis
Recht op deconnectie: wat moeten werkgevers doen? Lees meer
Provisie Vakantiegeld
Provisie voor het vakantiegeld van werknemers in 2025 Lees meer
Het inspirerende traject van Morgan bij Kiabi: van werknemer tot franchisenemer Lees meer
Geen vergunning voor Jumbo in Roeselare, wel in Dilsen Lees meer
Nieuwe Belchicken opent op Koning Astridplein in Antwerpen Lees meer
Heropening Carrefour Market Zulte: “Duurzame make-over van vloer over koelsysteem tot verwarming” Lees meer

5 Goede redenen om lid te worden

Word Lid

Ruimste aanbod

Persoonlijke matching

Direct contact

Gratis advies

Franchise Academy

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?