Proefproject

De samenwerking bouwt voort op een proefproject vorig jaar, waarbij een selectie van Decathlon-producten werd aangeboden in enkele Delhaize-supermarkten. Gezien het succes van de actie, krijgt ze nu een vervolg.

De komende twee weken zullen 31 van de meest verkochte Decathlon-producten, zoals voetballen, goals en badmintonrackets, ook te vinden zijn in alle Delhaize-supermarkten en in de deelnemende Proxy en AD Delhaize winkels in Belgiƫ. Beide partners plannen in het kader van hun samenwerking nog meer acties deze zomer.

LEESTIP >>> Delhaize Westland volledig vernieuwd volgens gloednieuw supermarktconcept

Waardebon

Klanten van de supermarktketen zullen hun SuperPlus-punten voortaan ook kunnen inwisselen voor aankoopbonnen van Decathlon. Het is de eerste externe partner van het getrouwheidsprogramma. Tot nu toe konden de punten enkel omgeruild worden bij Delhaize zelf en bij bol.com, dat deel uitmaakt van Ahold Delhaize. Wie 500 punten spaart, ontvangt een bon ter waarde van 5 euro.
Nieuws
depositphotos_21132731_m 2015.jpg
Voor welke aspecten kan u best expertise gebruiken bij het starten van uw franchise zaak Lees meer
depositphotos_21132731_m 2015.jpg
Is het nu een geschikt moment om te ondernemen met een franchise concept Lees meer
Heytens: 14 jaar in loondienst voordat ze franchisenemer werd Lees meer
Vernieuwde Carrefour Express langs Sint-Truidersteenweg in Hasselt zet vol in op vers, lokaal en gemak Lees meer
Delhaize lanceert CRAVY, haar nieuwe foodserviceconcept: vers bereide en kant-en-klare street food Lees meer
Anrico Maat (CEO Jumbo België): “Over enkele jaren willen we de helft meer winkels hebben” Lees meer

5 Goede redenen om lid te worden

Word Lid

Ruimste aanbod

Persoonlijke matching

Direct contact

Gratis advies

Franchise Academy

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?