Deze tendens is onlangs bevestigd bij Heytens. Er zijn 8 dames die in de nabije toekomst een zaak willen opstarten: winkelovernames, nieuwe openingen of zelfs de ontwikkeling van een multifranchise, er is geen gebrek aan projecten voor deze vrouwelijke ondernemers.

Zij hebben één ding gemeen: zij beschikken over de nodige vaardigheden en energie om dit avontuur aan te gaan en te slagen. Over het algemeen zijn vrouwen vaak meer betrokken en meer overtuigd van het belang van de onderneming en willen zij graag hun capaciteiten tonen aan het hoofd van de onderneming. Voor Heytens is dit een win-win relatie, omdat de winkels sneller succes hebben.
LEESTIP >>> Bij Heytens is het mogelijk om van adviseur een Heytens franchisenemer te worden
LEESTIP >>> Bij Heytens is het mogelijk om van adviseur een Heytens franchisenemer te worden
Durf ondernemer te zijn door te kiezen voor een franchise
We zijn wel bewust dat de weg voor een vrouw niet eenvoudig is: vele vrouwen willen ondernemer worden, maar doen dat om vele redenen niet. Angst om een nieuwe activiteit te beginnen en van status te veranderen, gebrek aan steun van hun entourage, ontmoediging tegenover alle stappen die moeten worden ondernomen, vooral om een lening te verkrijgen... Er bestaan nog steeds bepaalde stereotypen die zeer nadelig zijn voor vrouwelijke ondernemers.Eén antwoord op al deze angsten: Franchising!
Het franchise business model is perfect geschikt voor profielen die een nieuw professioneel leven willen beginnen op een stevige basis. Deze kant-en-klare oplossing stelt vrouwelijke ondernemers in staat hun bedrijf te starten terwijl zij worden ondersteund door het hoofd van het netwerk.Kortom, franchising is een prachtige springplank voor :
- Gemakkelijker een bedrijf starten
- Eigenaar worden van een bedrijf terwijl u uw vaardigheden in uw beroep ontwikkelt
- Werken voor jezelf terwijl je ondersteund wordt
- Opstarten zonder van nul te beginnen en zonder geïsoleerd te raken
Wil jij een Heytens franchisenemer worden ?
De Heytens-franchise richt zich in het bijzonder tot vrouwen die gepassioneerd zijn door decoratie, idealiter met een achtergrond in binnenhuisarchitectuur, en die hun carrière willen ontwikkelen en tegelijk hun dagelijks leven willen vormgeven.Tot slot kunnen we zeggen dat het nooit te laat of te vroeg is om te beginnen, de enige spijt die je zou kunnen hebben zou zijn dat je het niet hebt aangedurfd!
Heytens ontwikkelingsprojecten in België
- Wemmel
- Hognoul
- Arlon (overname van een winkel)
- Mechelen
- Hasselt
- Aartselaar (winkelovername)
- Maldegem
- Zaventem
- Nijvel
- Ieper
- Veurne
- Marche-en-Famenne
Nieuws

Voor welke aspecten kan u best expertise gebruiken bij het starten van uw franchise zaak
Lees meer

Is het nu een geschikt moment om te ondernemen met een franchise concept
Lees meer
Het inspirerende traject van Morgan bij Kiabi: van werknemer tot franchisenemer
Lees meer
Geen vergunning voor Jumbo in Roeselare, wel in Dilsen
Lees meer
Nieuwe Belchicken opent op Koning Astridplein in Antwerpen
Lees meer
Heropening Carrefour Market Zulte: “Duurzame make-over van vloer over koelsysteem tot verwarming”
Lees meer