De tevredenheid van de klant is ons belangrijkste doel. Wij leveren rechtstreeks aan bakkerijen, kruidenierszaken en snackbars overal in en rond Brussel. We hebben eveneens verschillende winkels in eigen beheer.

Een dynamisch en vriendelijk team staat ter uwer beschikking en is steeds bereikbaar via telefoon, fax of Email.

Gamma van producten :

Brood: vierkant, Boerenbrood, volkoren, Breughel, notenbrood, 7-granen en meergranen
Ander broden: Toast, Verrassingsbrood, Rozijnenbrood en Suikerbrood
Stokbrood : Parisienne, Frans brood, Ciabatta, vezelrijk stokbrood en rustiek
Klein brood : Baignat, Sandwich, Pistolet en Piccolo, ...
Viennoiserie: Croissant, chocoladekoeken, rozijnenkoeken en amandelcroissantAlle soorten van klein en groot gebak, koeken en verjaardagstaarten.
Nieuws
Crowd Funding
Kan crowdfunding ook kandidaat-franchisenemers helpen financieren? Lees meer
PMV Waarborg
PMV-waarborg breekt records: extra financieringskansen voor kandidaat-franchisenemers Lees meer
Heytens: 14 jaar in loondienst voordat ze franchisenemer werd Lees meer
Vernieuwde Carrefour Express langs Sint-Truidersteenweg in Hasselt zet vol in op vers, lokaal en gemak Lees meer
Delhaize lanceert CRAVY, haar nieuwe foodserviceconcept: vers bereide en kant-en-klare street food Lees meer
Anrico Maat (CEO Jumbo België): “Over enkele jaren willen we de helft meer winkels hebben” Lees meer

5 Goede redenen om lid te worden

Word Lid

Ruimste aanbod

Persoonlijke matching

Direct contact

Gratis advies

Franchise Academy

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?