Jonge doelgroep

Het snelgroeiende modemerk werd in 2015 opgericht door twee Franse ontwerpers en richt zich vooral op klanten tussen 15 en 35 jaar. Op 29 september opent de eerste Belgische winkel van het merk de deuren in Châtelineau, twee weken later volgt La Louvière. Later dit jaar komen daar nog vier filialen bij in de winkelcentra van Anderlecht, Hornu, Messancy en Rocourt (Luik).

De komst van Projet X Paris maakt deel uit van de strategie van Galimmo om het aanbod in zijn winkelcentra "aan te passen aan de veranderende verwachtingen van al hun klanten", klinkt het. Dit houdt onder meer in dat zij hun commerciële mix diversifiëren door nieuwe, dynamische merken te verwelkomen.

“Ik ben trots op de komst van Projet X Paris naar België. Het toont de aantrekkelijkheid van onze winkelcentra aan en bewijst dat wij de beste locaties kunnen bieden voor retailers in België”, zegt Anne Thiry, directeur België & Luxemburg van Galimmo.
Nieuws
Delhaize kondigt de opening aan van zeven nieuwe supermarkten Lees meer
Op donderdag 11 september opent in het hart van Lanklaar een gloednieuwe Spar Lees meer
Nieuwe Belchicken vestiging opent officieel in Ath Lees meer
Spar Colruyt Group Halle opende op donderdag 28 augustus opnieuw de deuren Lees meer

5 Goede redenen om lid te worden

Word Lid

Ruimste aanbod

Persoonlijke matching

Direct contact

Gratis advies

Franchise Academy

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?