Canada

Het eerste Loola-restaurant in België werd in juni 2019 geopend door Olivier Dumelie en zijn zakenpartner. Naast pizzas verkoopt de keten ook salades. Het concept komt oorspronkelijk uit Canada.

Intussen telt de keten 4 vestigingen in ons land. In normale omstandigheden, dus buiten Covid-19, verkopen ze samen 195.000 à 200.000 pizzas en zon 75.000 salades per jaar, schrijft L'Echo. Nu zijn de restaurants uiteraard gesloten. Twee vestigingen zijn wel heropend voor afhalingen en leveringen.

Groeiplannen

De coronacrisis staat de expansieplannen van Dumelie en zijn partner, die een investeringsfonds beheert, evenwel niet in de weg. Binnen drie jaar wil het duo aan het hoofd staan van een vijftiental restaurants in België, hetzij rechtstreeks uitgebaat, hetzij in franchise.

Momenteel vertegenwoordigt Loola een investering van 4 miljoen euro. Als de onderhandelingen over een nieuwe locatie succesvol verlopen, zal Loola naar verwachting 800.000 euro investeren. Het nieuwe restaurant zou 300 m² groot worden.

In de nabije toekomst wil de keten kijken naar "triple A-locaties" in steden als Antwerpen, Gent of Luik, ook al zijn ze zeer duur. Plannen voor restaurants binnen winkelcentra zijn er niet, aangezien die vooral overdag veel volk aantrekken.
Nieuws
Jumbo opent nieuwe winkel in Maasmechelen Lees meer
Gloednieuwe Carrefour Market in Dinant is helemaal klaar voor een drukke zomer en duurzame toekomst Lees meer
Jumbo opent 10e winkel in Limburg en 40e in België Lees meer
Panos opent nieuwe bijkomende vestiging in hartje Gent Lees meer

5 Goede redenen om lid te worden

Word Lid

Ruimste aanbod

Persoonlijke matching

Direct contact

Gratis advies

Franchise Academy

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?