Fiskobelac is een vierkoppig kantoor, onder leiding van Raf Roelandt. “Door aan te sluiten bij Vandelanotte kunnen we onze klanten een nóg betere dienstverlening bieden, die ruimer gaat dan louter accountancy”, vertelt Raf Roelandt. Samen met zijn team verhuist hij eind juni naar de Gentsesteenweg 55 in Aalst.

Sterke vertegenwoordiging

Ook bij Vandelanotte klinken enkel positieve stemmen. “We zijn blij het team van Fiskobelac bij Vandelanotte te mogen verwelkomen”, klinkt het bij CEO Nikolas Vandelanotte. “Deze overname zorgt ervoor dat we onze vestiging in Aalst verder kunnen uitbouwen en een sterke vertegenwoordiging hebben in de verschillende regios van ons land.”
Nieuws
Fusie VDL
Fusie van vennootschappen: wat gaat (niet) automatisch mee over? Lees meer
Sodalis Flexi
Uitstel voor algemene uitbreiding flexi-jobs: 1 juli 2026 de nieuwe richtdatum Lees meer
MANO Shoes and Bags : Franchise in de kijker Lees meer
Ai-Studio : Expert van de week Lees meer
Jurgen Gilot sluit zich aan bij Heytens door het overnemen van de showroom in Ninove Lees meer
Greek & Potatoes telt zeer binnenkort tien vestigingen Lees meer

5 Goede redenen om lid te worden

Word Lid

Ruimste aanbod

Persoonlijke matching

Direct contact

Gratis advies

Franchise Academy

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?