Albert Heijn maakte donderdag bekend dat het een partnership aangaat met de afdeling eMobility van de energiegroep Eneco. Door de snelle laadpunten te installeren wil de supermarktketen zijn klanten de kans geven hun elektrische wagen op te laden terwijl ze hun boodschappen doen. AH meldt dat de energie helemaal groen zal zijn en afkomstig is van Nederlandse windenergie.

Op het moment van schrijven kan Albert Heijn nog niets meer zeggen over de geografische verdeling tussen de Nederlandse en Belgische winkels. Het is ook niet duidelijk of de retailer van plan is om het geheel van zijn verkooppunten te voorzien van laadpunten of slechts enkele ervan. 

LEESTIP >>> Albert Heijn voert Nutri-Score geleidelijk in

Albert Heijn maakt ook een einde aan de afhankelijkheid van winkels van aardgas, zo kondigt het bedrijf aan. Alle supermarkten moeten uiterlijk volgend jaar van het gas af zijn. Dit levert volgens de marktleider een reductie in de CO2-uitstoot op van 1,8 procent.
Nieuws
depositphotos_21132731_m 2015.jpg
Voor welke aspecten kan u best expertise gebruiken bij het starten van uw franchise zaak Lees meer
depositphotos_21132731_m 2015.jpg
Is het nu een geschikt moment om te ondernemen met een franchise concept Lees meer
Kingribs: hoe een nicheconcept uitgroeit tot een nationale franchise met grote ambities Lees meer
Belchicken groeit nationaal én internationaal Lees meer
Group Bruno heroriënteert Foodcorner-netwerk en focust op groei in Vlaams-Brabant en Antwerpen Lees meer
Delhaize kondigt de opening aan van zeven nieuwe supermarkten Lees meer

5 Goede redenen om lid te worden

Word Lid

Ruimste aanbod

Persoonlijke matching

Direct contact

Gratis advies

Franchise Academy

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?