Primeur voor Benelux

De Londense keten, die dit jaar zijn vijftigste verjaardag viert, belooft in een persbericht later deze maand meer details over zijn Belgische expansie bekend te maken. Dat wordt sowieso een primeur voor de Benelux, want ook in Nederland en Luxemburg heeft de keten nog geen eigen locaties.

Met meer dan 4000 koffiezaken wereldwijd (weliswaar meer dan de helft ervan in het Verenigd Koninkrijk) en een omzet van bijna anderhalf miljard euro is Costa Coffee de grootste koffieketen na Starbucks. De keten behoort sinds 2018 tot de Coca Cola-groep en biedt naast eigen koffiezaken vooral professionele koffiemachines (en eigen koffie). Daarnaast heeft de groep enkele jaren geleden eigen blikjes koffie op de markt gebracht.
Nieuws
Augmenter Ventes (1)
Uw omzet verhogen en uw winkel een boost geven: de optimalisatiestudie als sleuteltool Lees meer
Meerwaardebelasting
Vanaf 1 januari 2026: nieuwe meerwaardebelasting van 10% op financiële activa Lees meer
Biowinkels Sequoia worden omgebouwd naar Färm Lees meer
Jumbo opent nieuwe winkel in Maasmechelen Lees meer
Grando Keukens wordt 60 jaar ! Een sterk merk, dankzij zelfstandige ondernemers Lees meer
Belchicken ondertekent masterfranchisecontract voor Nederland Lees meer

5 Goede redenen om lid te worden

Word Lid

Ruimste aanbod

Persoonlijke matching

Direct contact

Gratis advies

Franchise Academy

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?