Thee met balletjes

Bubble Tea of bubbelthee is in enkele decennia uitgegroeid tot zowat de nationale drank van Taiwan: een combinatie van thee, melk (of ijs), vruchtensiroop en tapiocaballetjes, te drinken met een rietje. Recent is het hippe drankje ook aan een steile opgang bezig in Europa. Verschillende lokale theebars bieden het al aan.

Nu komt ook het Taiwanese origineel – opgericht in 1996 – naar België: Gong Cha wil hier dit jaar een tiental winkels openen, goed voor een vijftigtal jobs. Dat meldt franchisepartner Mad Vision aan persagentschap Belga. De eerste winkel opent binnen enkele weken in het winkelcentrum Dockx Bruxsel. Daarna volgen vestigingen in het hele land, met zekerheid al in Antwerpen, Doornik, Genk en Gent.
Nieuws
Delhaize onthult de volledige openingskalender van haar zeven nieuwe winkels in België Lees meer
Nieuwe Carrefour Express opent deuren in Zoutleeuw: hele dag door vers en sterk lokaal aanbod Lees meer
Heropening Spar Hamont-Achel Lees meer
Proxy Overmere bereidt vernieuwde heropening voor Lees meer

5 Goede redenen om lid te worden

Word Lid

Ruimste aanbod

Persoonlijke matching

Direct contact

Gratis advies

Franchise Academy

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?