tom co franchise st ghislain remodeling 02 2020 8.jpeg
In 2000 opende de familie Gillet zijn eerste Tom&Co als franchisenemer in Hornu en liet deze over in 2018. Zes jaar later, in 2006, opende ze de Tom&Co in Saint-Ghislain. De familie Gillet ging zelfs voor een derde winkel in 2013 : Tom&Co Frameries.

Over Tom&Co

Met zijn netwerk van meer dan 140 winkelpunten is Tom&Co dé specialist in voeding en accessoires voor huis- en tuindieren. De keten ontstond in 1991 in België en neemt vandaag een onbetwistbare leiderspositie in op de markt. Tom&Co is eveneens aanwezig in Frankrijk en Luxemburg en heeft hier dezelfde ambities als in België.

Tom&Co verkoopt voeding en accessoires voor de volgende dierenfamilies: honden, katten, vissen, knaagdieren, reptielen en neerhofdieren. De oppervlakte van gemiddeld 500m² en een ruime keuze aan dieren uit de voorgaande categorieën (behalve honden en katten) zorgen voor een aangename winkel, waar onze klanten met hun gezin graag een kijkje komen nemen.
Nieuws
Fusie VDL
Fusie van vennootschappen: wat gaat (niet) automatisch mee over? Lees meer
Sodalis Flexi
Uitstel voor algemene uitbreiding flexi-jobs: 1 juli 2026 de nieuwe richtdatum Lees meer
Vernieuwde Carrefour Market in Balen zet volop in op vers, lokaal en gemak Lees meer
Sodalis : Expert van de week Lees meer
BeweegCoach: Franchise in de kijker Lees meer
Opening van de 16e KIABI op site voormalige Cora in Woluwe Lees meer

5 Goede redenen om lid te worden

Word Lid

Ruimste aanbod

Persoonlijke matching

Direct contact

Gratis advies

Franchise Academy

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?