De Tom&Co Doornik beschikt over een Dog Wash, een trimsalon “Beauty”, alsook het graveren van penningen, chiplezers, … Dhr Philippe Lefebvre is sinds lange jaren een Tom&Co franchisé en verwelkomt u graag in zijn nieuwe winkel in Doornik !

Over Tom & Co

Met zijn netwerk van meer dan 150 winkelpunten is Tom&Co dé specialist in voeding en accessoires voor huis- en tuindieren : honden, katten, vissen, knaagdieren, reptielen en boederijdieren. Tom&Co wil mensen en dieren gelukkiger maken.

De missie is mensen alle producten en advies aanreiken die ze nodig hebben voor het welzijn van hun dier. Want een gezond dier maakt een baasje gelukkig!
Nieuws
Top View Commission Still Life Composition
Meerwaarde op eigen aandelen: wat gebeurt er bij een echtscheiding? Lees meer
monard law logo.png
Teveel betaalde huur terugvorderen? Cassatie schrapt voorafgaandelijke ingebrekestelling Lees meer
Heropening Spar Hofstade Zemst Lees meer
s.Oliver : Franchise in de kijker Lees meer
Award-winning AI-franchise: Valenta erkend als een van de meest innovatieve franchises van 2026 Lees meer
Continuïteit bij Ahold Delhaize: de baas van Albert Heijn maakt een stap omhoog Lees meer

5 Goede redenen om lid te worden

Word Lid

Ruimste aanbod

Persoonlijke matching

Direct contact

Gratis advies

Franchise Academy

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?