Reddeloos verloren
Carrefour moest in totaal 27 winkels sluiten door de overstromingen van een week geleden. Intussen zijn nog altijd tien winkels dicht. Sommige zijn zelfs reddeloos verloren en moeten worden afgebroken: dat is onder meer het geval voor de supermarkt in het zwaar getroffen Pepinster. “Onze winkel in Verviers is zwaar getroffen en blijft nog een tijd dicht. Die in Waver gaat eind juli open, die in Trooz in september en die in Tilff blijft nog tot november dicht”, vertelt woordvoerster Aurélie Gerth aan De Tijd.Aldi moest drie winkels sluiten: in Chênée, Halen en Pepinster. Ze zullen pas over enkele weken weer kunnen openen. De Colruyt-supermarkt in Chênée zal maanden dicht blijven omdat de inboedel volledig vernield is. Ook de Spar-winkels in Rochefort en La Roche en Ardenne zijn volledig vernield. Delhaize sloot in totaal 40 winkels maar heeft er intussen al 30 heropend. Twee winkels zullen enkele maanden dicht blijven. Bij Lidl zijn nog slechts twee winkels dicht: in Tilff en Verviers. Ze zullen begin augustus heropenen.
Nieuws
Alles wat u moet weten over de PID
Lees meer
Ondernemers kunnen hun financiële data voor het eerst vergelijken met sectorgenoten
Lees meer
Pierre Hanon (Burger Brands): "De franchisenemer is in staat om creatieve oplossingen te bedenken. Dat is de kracht van het systeem"
Lees meer
Een bestaande community opnieuw een thuis geven: hoe Evi InfraLigne Sint-Truiden nieuw leven inblies
Lees meer
Heytens : Franchise in de kijker
Lees meer
De winkel van de toekomst strijkt neer op Corda Campus: Carrefour opent er zijn grootste 100% AI-aangedreven winkel van België
Lees meer