Frisse look

Met de overname van de Carrefour Market in Balen-centrum zette Bart Vermeersch, na een carrière in verzekeringen, zijn eerste stappen in de retail. Vandaag zet hij de volgende stap. Zijn winkel kreeg een grondige make-over: nieuw meubilair voor groenten en fruit en in de bakkerij, een fris likje verf en een opgeknapte parking zorgen voor een frisse, moderne look-and-feel.

Vers en lokaal in de kijker

Bart zet in zijn winkel volop in op verse producten: groenten en fruit, ter plaatse vers afgebakken brood en pistolets en een bedieningstoog met een ruime selectie charcuterie, kaas- en barbecueschotels en huisbereide maaltijden.

Lokale producten krijgen ook een prominente plaats in de rekken. Klanten vinden er onder meer rijstpap en pudding van De Melkweg, chocolade van Castel, een gamma van Blueberry Fields en koffie van Koffiebranderij De Maan uit Geel.

Boost in winkelcomfort

Daarnaast kunnen klanten rekenen op tal van praktische diensten. Denk aan een fotocabine, een geldautomaat, een kopieermachine en een pakjesautomaat van bpost, Vinted ... En dankzij de flexibele openingsuren kunnen klanten voortaan ook op zon- en feestdagen hun boodschappen bij Bart doen.

Paaslekkernijen

Ook na het paasweekend vallen er nog heel wat paaslekkernijen te spotten in de Carrefour Market in Balen. Na de paasvakantie pakt Bart uit met een promofolder om de heropening van zijn vernieuwde winkel samen met zijn klanten te vieren.

Praktisch

Adres: Steegstraat 16, 2490 Balen

Openingstijden:

maandag tot vrijdag: 8 tot 19 uur

zaterdag: 8 tot 18.30 uur

zondag: 8 tot 17 uur

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?