Stichting Onderneem t, organisator van Franchisebeurs Onderneem t, neemt de gezondheid van haar bezoekers, standhouders en personeel zeer serieus. Daarom zijn de ontwikkelingen bij het RIVM nauwlettend in de gaten gehouden. Stichting Onderneem t voegt zich daarom ook bij de verordering die afgelopen zondag is aangekondigd door Premier Rutte en het RIVM.

De Stichting is de afgelopen dagen in contact getreden met de betrokken leveranciers om naar een geschikte oplossing te zoeken. Inmiddels is er een nieuwe datum geprikt: de franchisebeurs zal op 24 en 25 september alsnog de deuren openen.

“Wij zijn verheugd dat we een oplossing hebben gevonden en dat we de beurs alsnog later dit jaar kunnen laten plaatsvinden”, aldus Stichting Onderneem t. “Reeds aangevraagde toegangskaarten blijven overigens gewoon geldig voor de nieuwe beursdatum.”
Nieuws
monard law logo.png
Teveel betaalde huur terugvorderen? Cassatie schrapt voorafgaandelijke ingebrekestelling Lees meer
Meerwaarde VDL
Meerwaardebelasting: dit verduidelijkt de nieuwe circulaire Lees meer
Franchise.be Café: dé gratis online infosessie voor iedereen die droomt van een eigen zaak Lees meer
Vijfde restaurant in korte tijd: De Broertjes voor succesvolle horeca Franchise ondernemers Lees meer
TRYBA: een volwassen netwerk als drijvende kracht achter ondernemend succes Lees meer
Pirtek : Franchise in de kijker Lees meer

5 Goede redenen om lid te worden

Word Lid

Ruimste aanbod

Persoonlijke matching

Direct contact

Gratis advies

Franchise Academy

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?