-
België (NL)
- Zoeken
- Mijn franchise
-
België (NL)
- Zoeken
- Mijn franchise
- Home
- /
- Franchise Nieuws
- /
- Een nieuwe Delitraiteur heeft zijn deuren geopend in Brussel
Een nieuwe Delitraiteur heeft zijn deuren geopend in Brussel

Delitraiteur Stefania opende zijn deuren aan de Charleroisesteenweg 18, in het hart van de Louizawijk in Sint-Gillis. Deze nieuwe winkel 3.0 is meer stedelijk ingericht, met meer bepaald een schitterende eetruimte, modern & cosy. Zo beantwoordt hij aan de behoeften van de vele ondernemingen in de buurt.
De ideale plek voor een heerlijke lunch of gewoon een lekker kopje Nespresso tussen twee afspraken door!
Dit is ook het ideale adres voor alle momenten van de dag: van ontbijt tot vieruurtje, last minute boodschappen voor thuis en een fijne selectie dagelijkse producten. En zoals elke Delitraiteur is de winkel 7 dagen op 7 open van 7u tot 22u.
Dikke proficiat aan Maximilien en Tuss Jouret, de franchisenemers!
Hun dynamische aanpak, ondersteund door het collectieve werk en de begeleiding van het Deli-team, illustreert perfect de kracht van ons franchisingmodel.
Delitraiteur Stefania, een gezamenlijk avontuur gedreven door innovatie en engagement!