Derde generatie

Het gebouw van de voormalige Proxy Delhaize aan de Polenstraat in Oostnieuwkerke wordt momenteel gesloopt. Op korte termijn start de bouw van een nieuwe supermarkt die ongeveer 1000 vierkante meter groot zal zijn, meldt Alvo. Die nieuwe winkel zal in het voorjaar van 2021 de deuren openen.

Initiatiefnemer achter het project is de familie Debaene, bekend van de Alvo supermarkt DB Center in Beernem. Die winkel groeide uit van een buurtwinkeltje van 100 vierkante meter groot tot een volwassen supermarkt van 2450 vierkante meter met een eigen keuken die een uniek versaanbod produceert en een eigen zelfbedieningsrestaurant.

De derde generatie van de familie zal in Oostnieuwkerke een bijkomend winkelpunt openen volgens dezelfde formule. Ook deze winkel zal het Alvo uithangbord dragen: de groepering biedt ondernemers alle vrijheid om eigen accenten te leggen. Tegelijk garandeert de samenwerking met Retail Partners Colruyt Group een concurrentiƫle prijszetting voor de nationale merken.
Nieuws
VDL BTW Aangifte
Programmawet eindelijk gestemd: welke fiscale gevolgen heeft dit voor jou? Lees meer
Vanbreda Bestuurderaansprakelijkheid
Bestuurdersaansprakelijkheid: waar moet je rekening mee houden wanneer je optreedt als bestuurder? Lees meer
Winkels binnenkort 7 dagen per week en tot 21 uur open Lees meer
Shopping Gent Zuid sluit op 31 juli Lees meer
Monop’ maakt Belgisch debuut in Bergen Lees meer
STILAN : Expert van de week Lees meer

5 Goede redenen om lid te worden

Word Lid

Ruimste aanbod

Persoonlijke matching

Direct contact

Gratis advies

Franchise Academy

We hebben uw goedkeuring nodig Wij houden van cookies. Deze cookies zijn nodig om uw ervaring nog persoonlijker te maken. Ze slaan geen persoonsgegevens op. Vindt u dit Ok?