Volg hier uw Gratis Webinar naar Franchise ondernemer

Beobank PRO

Beobank PRO

Beobank steunt al wie durft te ondernemen

Staat u aan het begin van uw professioneel avontuur? Alles begint met een project. U weet waar de kiem ligt. Maar ziet u ook hoe uw project zich kan ontpoppen tot een realiteit?

Informatie

Maak van uw franchiseproject een succesverhaal


Baas worden doet u niet onvoorbereid. Hebt u een franchiseproject in gedachten? Wij hebben de experts om u goed te omringen en uw project mee leven in te blazen. U kunt beroep doen op onze expertise tijdens elke fase in de ontwikkeling en de groei van uw onderneming.


Goed omringd met Beobank


We bieden professionele oplossingen en middelen die afgestemd zijn op uw specifieke behoeften. Gratis en gespecialiseerd advies op maat, cashflow management, financieringen... En zo zorgen we voor de beste oplossingen om uw bedrijf in prima omstandigheden te laten groeien en bloeien. Uw contactpersoon staat altijd voor u klaar en geeft antwoord op al uw vragen. Ondernemen is een meeslepend avontuur, en wij staan u daar graag in bij.


Als filiaal van de groep Crédit Mutuel Nord Europe deelt Beobank dezelfde ondernemersgeest als u. Zelfs al maken we deel uit van een van de sterkste groepen van Europa, toch is Beobank niet beursgenoteerd: zo zijn we minder gevoelig voor de ups en downs van de financiële markten. Vandaag kan u in 218 Beobank agentschappen en in 11 Beobank PRO Centers in België terecht.


Meer info op www.beobank.be/pro


...

Contactgegevens Beobank PRO Centers en Corners:

 

PRO Antwerpen – Gijs De Boeck, 0476/78.43.13, gijs.deboeck@beobank.be
PRO Brugge – Werner Dewulf, 0478/62.19.46, werner.dewulf@beobank.be
PRO Dendermonde – 052/47.33.87, pro-dendermonde@beobank.be
PRO Gent – Marleen Merckaert, 0497/50.02.07, marleen.merckaert@beobank.be
PRO Kortrijk – Kevin Walker,  0478/82.97.70, kevin.walker@beobank.be
PRO Leuven-Limburg – Valeska Goossens, 0476/78.42.12, valeska.goossens@beobank.be

PRO Brussel-Noord – Matthias Munny, 0473/55.29.15, matthias.munny@beobank.be
PRO Brussel-Zuid – Antoine Walckiers, 0473/98.54.49, antoine.walckiers@beobank.be
PRO Henegouwen – Sebastien Hennebo, 0479/53.93.97, sebastien.hennebo@beobank.be
PRO Luik – Delphine Hubert,  0476/60.18.42, delphine.hubert@beobank.be
PRO Namen-Luxemburg – Nicolas Coulonvaux, 0479/66.00.17, nicolas.coulonvaux@beobank.be

250 formules

Matchen

Passende selectie

Persoonlijk

Direct contact

Gratis