Meer nieuws
EpilOne, de nr. 1 in permanente ontharing en foto-verjonging kent een groot succes
EpilOne heeft in minder dan 2 jaar dat de formule bestaat, reeds een twintigtal vestigingen geopend. De formule zet zijn ontwikkeling ook succesvol verder in België, waar een vijftigtal vestigingen gepland staan, maar ook in Frankrijk, waar het concept onlangs werd ingevoerd. Eind januari zullen twee nieuwe centra hun deuren openen: één in Luik (Place St Lambert 76-78) en één in Jette (Jettelaan 348).
EpilOne zal ook haar gamma aan zorgproducten uitbreiden om te voldoen aan een steeds groter wordende vraag van haar klanten. Nu al bieden een groot aantal franchisenemers afslank- en anticellulitisproducten aan hun klanten aan in de vorm van lipocavitatie en quadripolaire radiofrequenties, net zoals anti-ouderdommiddeltjes.
Ook het bleachen van de tanden zal worden aangeboden aan het cliënteel, en dit dankzij een veilige methode die geen gebruik maakt van peroxyde en die toch tot een verrassend resultaat leidt.
Vanaf 15 januari zal op de televisiezenders RTL TVI, Plug en Club RTL een EpilOne-spot worden uitgezonden.
EpilOne zal ook opnieuw aanwezig zijn op de beurs Franchising & Partnership, van 30 tot 31 maart te Brussel (Tour & Taxis).
R.L.
Nieuwsbrief
Om de wekelijkse gratis nieuwsbrief te ontvangen
Word één van de 13,698 abonnees!Bekijk een voorbeeld
Agenda
- Vrijdag 24 Mei 2013Belgische Franchise Federatie : Waarschuwen de criminaliteit in de winkel: van de diefstal opslaan in de hold-up, in samenwerking met PreventUp (Tweetalige)
- Vrijdag 31 Mei 2013Franchisingbeurs in Indonesië
- Woensdag 12 Juni 201310ème Salon des Entrepreneurs Lyon Rhône Alpes 2013
- Donderdag 20 Juni 2013Franchisingbeurs in New York
- Woensdag 23 Oktober 2013Franchising Vlaanderen 2013 te Gent
- Maandag 18 November 2013Top Franchise Méditerranée
- Woensdag 19 Maart 2014Franchising & Partnership 2014 te Brussel
- 23 Maart 2014Franchise Expo Paris
Meest gelezen..
- Ixina lanceert drie nieuwe keukengamma`s
- Carrefour België en zijn franchisewinkels
- Een nieuw Lunch Garden restaurant in Moeskroen
- Lunch Garden heeft de laatste maanden van 2012 afgesloten met 4 openingen/heropeningen
- Franchising & Partnership: de inschrijvingen zijn geopend!
- Macnash opent een nieuw kantoor in het buitenland
- Een nieuwe franchisegever voor de klussenier










